Oversigt lejligheder til salg

Oversigt lejligheder til salg
NB: Hotel Traneklit A/S har sin egen periodekalender (følger ikke normalkalenderen)

Ugenr. Lejlighed Sælger Telefon Pris
02 01 Gunnar Jensen, 75 16 44 06 Tilbud ønskes
02 14 Tom Thylkjær   tom@thylkjaer.dk 40 68 17 21 Tilbud ønskes
02 17 Lennart Overballe, overballe@pc.dk 26 82 82 61 Tilbud ønskes
02 21 Jytte Larsen llarsen@leitech.dk 48390698/20486606 1.000
02 22 Keld Fritzbøger   keld.f@hotmail.com 49133205/40111274 500
02 25 Hanne Ribens hanne.ribens@mail.tele.dk 36 16 37 72 Tilbud ønskes
02 26 Randers Tandhjulsfabrik A/S Søren Fischer 40 50 29 89 5.000/Tilbud
02 27 Ayoe Lønnee    lonnecph@gmail.com 38116130/29804412 Tilbud ønskes
03 14 Anna M. Ryborg 20 67 71 84 100
03 17 Ann Bellinger 87 37 01 66 Tilbud ønskes
03 27 Henrik Jensen 98 44 13 22 100
04 01 G. Østergaard  gretheostergaard@yahoo.com 97151979/24271979 Tilbud ønskes
05 02 Lone & Bert Nilsson lone-berth@ebeltoft-reklame.dk 86344999/40173400 1.000
05 14 Klaus Kølendorf  klaus@kolenforf.dk 40 41 33 87 5.000
05 16 Freiber    sbf@thorshoj.com 22 95 31 59 12.000
05 21 Niels E. Christensen jhc.nec@gmail.com 20 47 19 85 500 incl.kontingent 2018
05 22 Henning Christensen      henning@cat.dk 22 88 14 22 1.000
05 25 Jette Kerstens kerstensjette@gmail.com 56 14 12 02 Højeste bud
06 03 Ulla & Sonni Pedersen  ulson@ulson.dk 40 58 61 07 Tilbud ønskes
06 12 Bente Buhl  bentebuhl@hotmail.com 21 13 23 83 25.000
07 21 Ann Lise Christensen  annlisec@gmail.com 24421998 7.000
07 02 Kjeld Emborg   kemborg@stofanet.dk 40 38 19 73 3.000
08 02 Kjeld Emborg   kemborg@stofanet.dk 40 38 19 73 3.000
07 04 Harald Pedersen   kristaogharald@kabelmail.dk 86214428/51578752 3.000
08 04 Harald Pedersen   kristaogharald@kabelmail.dk 86214428/515787523 3.000
07 14 Helle M. Jensen     helleogtorben@gmail.com 40 16 31 60 Tilbud ønskes
08 14 Helle M. Jensen     helleogtorben@gmail.com 40 16 31 60 Tilbud ønskes
07 26 Jonna Lippert     jonnalippert@outlook.dk 25 64 41 02 100
08 26 Jonna Lippert     jonnalippert@outlook.dk 25 64 41 02 100
08 02 Emborg 98181853/40381973 10.000
08 05 Flemming Hasman                   flemminghasman@gmail.com 61 99 82 97 10.000
08 06 Ingeborg Smidt       is.hs@mail.tele.dk 86474466/40881312 Tilbud ønskes
08 21 Gerda og Niels Ibsen nielsibsen@dsa-net.dk 40 33 90 83 5.000
09 01 Christina Jürgensen 21246279/40278850 50
09 05 Kay Lundsgaard   annamarielundsgaard@stofanet.dk 75 65 72 52 15.000
09 11 Helle Søby Laursen 43646080/20644122 Tilbud ønskes
09 12 Søren Korbo 43692225/40336535 Tilbud ønskes
09 14 Jørgen Andersen 20 23 36 02 1.000
09 21 Henning Lausten    hlausten@Hotmail.com 27 61 72 57 500
09 27 Preben Bigum 49 75 51 11 10.000 evt.bud
10 06 Gert Olsen      kgmalling@yahoo.dk 51532383/21172535 Tilbud ønskes
10 15 Alexander Jørgensen 97 16 16 99 Tilbud ønskes
10 26 Birthe A. Nielsen – ban@post11.tele.dk 44 92 60 50 16.000
11 05 Buchhave     henning.buchhave@gmail.com 40 79 24 79 40.000
11 15 Peter Jensen – pris incl. kontingent 2011 40 57 32 33 11.000
11 27 SUF 86 19 28 00 22.000
12 05 Birgit og Arne Nielsen  arnebirgit@webspeed.dk 29 46 50 69 35.000
12 06 Jens Møller  jenserikmoeller@gmail.com 30 27 01 11 4.000
12 14 Frank Høyer Rasmussen    fhr@inteventor.dk 20 90 88 70 18.000
12 23 Birgit Andreasen 86 17 39 31 26.000
12 27 Bo Kristensen 51 58 18 03 Tilbud ønskes
13 02 Burchardt Autodele A/S    fjord@mail.tele.dk 40 56 80 52 25.000
13 17 Lillian Fløe     life@vesterhavnen.dk 40 34 09 29 Tilbud ønskes
13 18 Jørn Kristiansen   jorn1805@gmail.com 23 80 28 60 Tilbud ønskes
13 20 Oscar Pedersen 97 91 28 65 25.000
13 23 Jesper Steen Larsen 40 25 16 75 10.000
14 23 Jesper Steen Larsen 40 25 16 75 10.000
14 03 Birthe Dreyer     b-dr@stofanet.dk 86 30 92 52 Tilbud ønskes
14 15 Kirsten og Jesper Langvold langvolddurup@gmail.com 24623166/29442324 25.000
14 21 Carsten Løvschall 86 17 60 80 28.000
14 28 Krüger/Nolsøe 39 67 10 86 20.000
15 14 Jens Jefelt       jensjefelt@gmail.com 20 46 68 56 10.000
15 16 Svend Folmer Thomsen 40 34 97 71 40.000
15 24 Dan Slott 75 81 56 30 15.000
15 25 Ditte S. Madsen 75 72 50 59 20.000
15 26 Erik Væring       vaering.erik@gmail.com 23 74 80 53 1.000
16 02 Niels-Henrik Iversen   graa@ferguson.dk 24 82 00 79 40.000
16 03 Ellen Enemærke  e.enemærke@mail.dk 22 72 29 93 Tilbud ønskes
16 23 Bodil Leth  bodil.leth@live.dk 29 62 33 61 32.000
16 28 Krüger/Nolsøe 39 67 10 86 28.000
17 05 Bengt Björklund 42 34 10 65 40.000
17 06 Dorte Secher dorte_secher@hotmail.dk Tilbud ønskes
17 14 Inger Balle   i.balle@yahoo.dk 30 22 84 99 Tilbud ønskes
17 15 Inge-Lise Hansen     inhans@mail.dk 25 60 29 19 30.000
17 16 Ann Kryger 26 17 71 04 45.000
17 17 Gerda og Niels Ibsen nielsibsen@dsa-net.dk 40 33 90 83 25.000
17 27 Michael Krøijer kroijer-klan@dadlnet.dk 40 20 47 45 18.000
18 02 Elleholm      elleholm@@dlgtele.dk 40 46 59 21 Tilbud ønskes
18 12 Claus Birkholm     claus_birkholm@hotmail.com 23 67 23 04 35.000
18 17 Kirsten Madsen  kirstenmadsen@mail.dk 51 31 97 74 25.000
18 26 Anette Söllmann  anette.soellmann@hotmail.com 29 68 21 27 15.000
18 03 Aloisa Jensen      alicejensen@sol.dk 98 18 86 37 Tilbud ønskes
19 03 Aloisa Jensen      alicejensen@sol.dk 98 18 86 37 Tilbud ønskes
19 12 Henrik Hoff-Hansen shiatsu@shiatsu.dk 26 37 86 06 50.000
19 21 Else Thorup      elsrthorup@gmail.com +47 90647946 Tilbud ønskes
20 17 Lillian Fløe   life@vesterhavnen.dk 40 34 09 29 Tilbud ønskes
20 18 Mikael Hussmann    mikael@oddersmil.dk 23 30 54 34 69.000
21 22 Anette og Finn Bodilsen  finnbodilsen@gmail.com 20 30 00 35 19.000
21 23 Tine Hoff     tinehoff@hotmail.com 25 17 54 03 32.000
22 05 Inge Hørdum    hordum@privat.dk 23 96 44 78 79.000
23 15 Jørgen Trojel    jtr@peopleinfocus.dk 40 53 74 86 85.000
23 17 Jens Brogaard  jens@petergift.dk 23 42 69 03 58.000
23 21 Annie & Jørn Højlund    annieh@mail.dk 26 16 46 68 40.000
23 23 Skovgaard/Kibsgaard 86 37 21 20 60.000
24 03 Peter Bjørno Jensen pbj@tdcspace.dk 72 68 27 40 60.000
24 14 Jens Brogaard     jens@petergift.dk 23 42 69 03 60.000
24 21 Henrik Sønnichsen     post@timeshare.dk 36 75 74 61 35.000
24 06 Grethe og Ove Nielsen   dyring@surfmail.dk 20 47 01 65 60.000
25 06 Grethe og Ove Nielsen   0624/25 samlet pris 120.000 20 47 01 65 70.000
25 15 Lise Jørgensen lisemerete13@hotmail.com 00352 621 370 778 80.000
25 21 Gunvor Kiil  gunvor@kiil.dk 20 84 15 08 125.000
26 21 Gunvor Kiil  gunvor@kiil.dk 20 84 15 08 150.000
25 03 Hovmand/Nienstædt   amhcjn@gmail.com 56 71 14 45 100.000
26 03 Hovmand/Nienstædt  0325/26 sælges samlet 250.000 56 71 14 45 200.000
26 04 Audrey Fenne-Frederiksen audreyfenne@hotmail.com 30 63 62 30 200.000
26 15 Thomas Hansen      thomas.hansen@facas.dk 20 32 02 48 260.000
32 03 Lene og Jørgen Hjersing 23 73 78 00/40 42 44 77 90.000
32 06 Lopdrup                 hjlopdrup@gmail.com 75801067/20332011 65.000
32 28 Preben Bang Axelsen    prebenbangaxelsen@gmail.com 86 93 62 46 Tilbud ønskes
34 03 Claus Rusberg   cr@uniqsize.dk 29177046/40 26 63 10 Tilbud ønskes
34 12 Lis Prætorius      jpraeto@gmail.com 21 76 96 54/51 92 05 76 Tilbud ønskes
33 21 Sven Nodland Madsen 40 35 38 06
34 21 nr. 21 uge 33 og 34 sælges samlet nodland-madsen@mail.dk 140.000
34 20 F. Petersen  nogf@webspeed.dk 24 66 15 77 Tilbud ønskes
35 12 Andersen a_riisandersen@hotmail.com 31 63 54 03 100.000
35 28 Krüger/Nolsøe 39 67 10 86 Tilbud ønskes
36 02 Claus Jensen 28 10 52 79 65.000
36 21 Doris Lundh     dorislundh@hotmail.com 23 86 01 26 50.000
37 01 Tommy Kjær         lotteogtommy@live.dk 66 15 19 40 32.000
37 05 Preben Bigum   prebenbigum@hotmail.com 49 75 51 11 69.000
37 16 Ole og Anne Karner      oakarner@gmail.com 50420208/50749692 40.000
37 17 Anders Klinge      anders@slicefruit.dk 61 55 75 95 Tilbud ønskes
37 22 Jytte Morvad       jyttemorvad@gmail.com 86 17 90 84 25.000
37 24 Jens@Okkels.com 20 90 75 90 30.000
37 27 Hanne H. Hansen   hannehaaber@gmail.com 74 48 70 15 30.000
37 28 Hanne og Hans Thomsen   hans@grafiskspektrum.dk 40 63 74 10 30.000
38 04 Eli Tømmergaard et@tagarno.com 76 25 11 11 Tilbud ønskes
38 14 Kai Vamberg Andersen 865 28 26 04 Tilbud ønskes
38 15 Lars Kaldahl    lars-kaldahl@ofir.dk 28 70 25 12 20.000
38 21 Karin Clausen     kac@alectia.com 27 21 91 07 15.000
38 22 Arne Lund   arnelund@annoncering.biz 40 18 82 61 24.000
38 24 Arnold Bruun a.bruun@youmail.dk 23 74 86 61 Tilbud ønskes
39 12 Bente Buhl  bentebuhl@hotmail.com 21 13 23 83 40.000
39 27 Tomas Trolle      tomas.trolle1@gmail.com 30 34 67 33 15.000
39 28 Ulla Boye    mail:lindholm@mail.dk 75 55 15 24 15.000
40 02 Dorte Secher   dorte_secher@hotmail.dk Tilbud ønskes
40 04 Hanne Bruun kj1@privat.dk 22 77 50 20 Tilbud ønskes
39 27 Tomas Trolle      tomas.trolle1@gmail.com 30 34 67 33 15.000
40 15 Anne-Mette Stampe ams@amstampe.dk 51 52 62 72 Tilbud ønskes
41 15 Birthe Østergaard boe@nordsoemail.dk 26 17 88 66 Tilbud ønskes
42 05 Helge Mikel Jensen 98512014/26222014 25.000
42 15 Birthe Østergaard boe@nordsoemail.dk 26 17 88 66 Tilbud ønskes
43 06 Eric Bech      eric-bech@stofanet.dk 53 39 92 38 Samlet pris
44 06 Eric Bech      eric-bech@stofanet.dk 53 39 92 38 30.000
43 14 Birgitte Wiik      gitte@wiik.se  +46 702522152 Tilbud ønskes
44 05 Erik Dreves Andersen     eda@dreves.dk 40 45 13 08 25.000
45 01 Bente Præstegaard 65 90 55 33 Tilbud ønskes
45 12 Vibeke Poulsen vpo1@live.dk Steen Christensen stanto@mail.dk 26215901/23720340 20.000
46 01 Oda Wiedbrecht    oda@wiedbrecht.dk 2.000
46 02 Otto Olsso      ooo@oncable.dk 9.995
46 11 Musse Buus Sørensen 98 18 35 31 Tilbud ønskes
46 23 Kirsten og Flemming Jørck  fl.joerck@gmail.com 21 63 36 47 1.000
46 26 Lisse Møller/Henrik Andersen 21 45 01 11 5.000
47 11 Freiwald Johansson        freiwald@turbopost.dk 60 22 43 80 8.000
47 14 Per Brunvold   winna.brunvold@live.dk 21663534/24276393 100
47 21 Niels E. Christensen jhc.nec@gmail.com 20 47 19 85 500 incl. kontingent 2017
48 01 Elin Nielsen    elin.nielsen@post.tele.dk 28 24 00 32 8.000
48 16 Dorit og Per Nielsen 40 54 50 28 25.000
48 17 Jonas Bruun Olsen 98 44 13 22 100
48 24 Inge Wittrup/Henriette Helge   henriette.helge@gmail.com 53 59 30 19 3.500
49 01 Egon Lundsgaard el.kml.eccoci@stofanet.dk 61 74 71 17 1.000
49 02 Kirsten Josephsen  kirsten@torrild.dk 30 50 91 86 Tilbud ønskes
49 03 Peter Korsholm pk@jyskestorkokken.dk 86 81 26 27 15.000
49 12 Sleimann ApS 36 72 00 50 20.000
49 16 Johan Evensen  johanevensen215@gmail.com 75 26 99 90 500
49 17 Jørgen Jensen     jytteogjorgen@stofanet.dk 61 30 69 65 100
49 20 Ulla Toft    ullatoft@live.dk 21 47 35 45 500
51 01 Hanne & Søren Skjødt 24657164/86174764 6.000
51 02 Else Marie Jensen elsem_jensen@hotmail.com 40 42 37 17 Tilbud ønskes
51 16 Bente Mørck Skaarup 22 16 23 07 1.000
51 17 T. Buhl Jung 86 17 10 66 Tilbud ønskes
51 24 Hanne Rosbo marie.stoeckler@gmail.com 86 14 86 00 6.000
52 01 Lisbeth Thyge-Frandsen njolsen@gmail.com 51 50 47 06 20.000
52 11 Linda og Søren Duus – duus@duuskompagni.dk 49 70 10 71 30.000
52 15 Henrik Hoff-Hansen shiatsu@shiatsu.dk 26 37 86 06 25.000
52 16 Niels Egelund   negelund@mail.dk 98 34 37 01 Tilbud ønskes